Kurallar

Konaklamalarda Misafirlerin Uyması Gereken Kurallar

Konaklama şartları :

  1. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.
  2. Bungalov evlerde maksimum 7 kişi, konteyner evde ise maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. (1 kişi olarak yapılacak konaklamalarda minimum 2 kişilik ücret alınmaktadır.)
  3. 0-12 yaş arası çocukların konaklamaları ücretsizdir.
  4. Ev tesliminden önce konaklayacak misafirlerimizin kimlik ibraz etmesi ve kayıtlarını milli parkımızda bulunan personellerimize yaptırması gerekmektedir. 

 

Milli parkımız içerisinde konaklayan misafirlerimiz aşağıda yazılmış olan kuralları kabul etmiş sayılır ve uymaları gereklidir aksi takdirde evden çıkartılır ve yatırmış olduğu ücret iade edilmez.

1- Alkol ve sigara kesinlikle yasaktır.

2- Evden çıkarken, ev anahtarı evle ilgilenen sorumlu personellerimize teslim edilmelidir.

3- Evlerde bulunan eşyalardan birinin kırılması, kaybolması veya zarar görmesi durumunda sorumluluk tamamen evde konaklayan kişilere aittir.

4- Evin içinde ayakkabı ile gezmek yasaktır.

5- Anahtarı teslim etmeden önce, görevli personelimiz ile birlikte ev kontrolü yapıp evi teslim ediniz.

6- Eve giriş saati 14:00 , çıkış saati 12:00’dir.

7- Girişlerde ev anahtarınızı saat 17:00'ye kadar milli parkta bulunan personellerimizden teslim alabilirsiniz.

Dikkat: Konaklayanlara ait kimlik bilgileri anahtar teslim edilmeden önce görevli personelimizce alındığından, saat 17:00'den sonra anahtar teslimi yapılamamaktadır.

8- Kayıt yaparken net kişi sayısı belirtilmelidir. Belirtilen sayıdan fazla kişi tespit edilmesi durumunda kayıt yaptırmayan kişinin ödemesi ekstra yapılır, aksi taktirde evden çıkartılır.

9- Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

10- Evle ilgili herhangi bir sorun veya şikayet olması durumda sorumlu olan kişilerle iletişime geçilmelidir. İletişim: 0544 316 22 11

11- Evin içinde bulunan şöminede mangal vb. şeylerin yapılması yasaktır.

12- Kayıt yaptırırken kimlik sahiplerinin kayıt yaptırılan yerde bulunması gerekmektedir. Kimliği olup kendisi olmayan kişilerin kayıtları alınmayacaktır.

13- Konaklama sonrası çıkış yaparken faturanızı almayı unutmayınız.

 

Değişiklik, iptal ve iade taleplerinde;

Hizmet başlangıç tarihine 15 (onbeş) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 15-3 (onbeşinci gün ile üçüncü gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteriye, ödediği bedelin %50’si iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 3 (üç) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

Müşteri, rezervasyonunda tarih değişikliği yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 7 (yedi) gün öncesine kadar tarafımıza bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

Taleplerinizi (haftaiçi 08:30-17:00 saatleri arasında) 0539 853 32 10 numaralı telefondan bize iletebilirsiniz. Mesai  saatleri içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. 

Kızıldağ Milli Parkı İktisadi İşletmesi