Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

       ETKİNLİKLER: 3 6 Ve 9 Km lik yürüyüş yollarımızda eşsiz bir manzara ve bol oksijen eşliğinde sabah ve akşam yürüyüşleri yapabilirsiniz.

 • KONAKLAMA ŞARTLARI NELERDİR?
 1. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.
 2. Bungalov evlerde maksimum 7 kişi, konteyner evde ise maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. (1 kişi olarak yapılacak konaklamalarda minimum 2 kişilik ücret alınmaktadır.)
 3. 0-8 yaş arası çocukların konaklamaları ücretsizdir.
 4. Ev tesliminden önce konaklayacak misafirlerimizin kimlik ibraz etmesi ve kayıtlarını milli parkımızda bulunan personellerimize yaptırması gerekmektedir.
 5. Bungalov ev konaklamalarında kahvaltı yoktur.
 6. Konaklamalarda uyulacak kuralları misafirlerimiz peşinen kabul etmiş sayılır. Kurallara uyulmaması durumunda müşteri evden çıkartılır ve yatırmış olduğu ücret iade edilmez. Kurallarımıza göz atmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 • MÜSAİT EVLERİ NASIL GÖREBİLİRİM?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan REZERVASYON butonuna tıklayıp ardından giriş-çıkış tarihlerinize göre sorgulama yapabilirsiniz.

Sistem seçtiğiniz tarihlerde müsait olan evleri size gösterecektir. Herhangi bir ev göremiyorsanız tüm yerlerimiz tükenmiş anlamına gelir.

   

 • NASIL REZERVASYON YAPTIRABİLİRİM?

Telefonla arayarak rezervasyon oluşturamazsınız.

www.kizildagmilliparki.com web sitemizin ana sayfasında bulunan REZERVASYON butonuna tıklayarak giriş-çıkış tarihlerinizi seçip, rezervasyon bilgilerinizi oluşturduktan sonra ziraat bankası hesabımıza eft/havale yaparak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzu oluşturup ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içerisinde rezervasyonunuzun onaylandığına dair konfirme e-maili alacaksınız.

Önemli Bilgilendirme: "Eft/Havale ile ödeme" seçeneğinde, rezervasyon oluşturulduktan sonra, 1 iş günü içerisinde yapılmayan ödemelere ait rezervasyonlar İPTAL edilir.

 

 • EV ANAHTARIMI NEREDEN TESLİM ALACAĞIM?

Anahtarınızı 08:00 - 17:00 saatleri arasında milli parkta bulunan personellerimizden teslim alabilirsiniz.

Evlerle ilgilenen personele 0544 316 22 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

DİKKAT: Konaklayacak misafirlerimizin kayıtları, anahtar teslim edilmeden önce görevli personelimizce yapılması gerektiğinden dolayı saat 17:00'den sonra ANAHTAR TESLİMİ YAPILAMAMAKTADIR.

 

 • KIZILDAĞ MİLLİ PARKI FİYAT LİSTESİ VE ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Fiyatlar kişi sayısına ve haftaiçi - haftasonu gün seçimine göre değişmektedir. Hesaplama yapılırken kişi sayısına göre eklenecek tutarlar ve örnek fiyat tablosu aşağıda verilmiştir.

NOT: Konaklama için gelen misafirlerimiz, konaklama süreleri içerisinde sadece ilk gün giriş ücreti ödeyeceklerdir.

 

 • OLUŞTURDUĞUM REZERVASYON ÖDEMESİNİ NASIL YAPACAĞIM?

Rezervasyon ödemesini, Kızıldağ Milli Parkı İktisadi İşletmesi'nin Ziraat Bankası hesabına, rezervasyonu oluşturduğunuz andan itibaren 1 iş günü içerisinde EFT/HAVALE ile yapabilirsiniz. Ödeme yapılmasına müteakip rezervasyon onay bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Ziraat Bankası Hesap Bilgilerimiz

Hesap Adı: Kızıldağ Milli Parkı İşletmesi

Iban No   : TR21 0001 0001 3587 6898 6250 01

  

 • EVLERİN FOTOĞRAFLARINI ve ÖZELLİKLERİNİ NEREDEN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?

www.kizildagmilliparki.com web sitemizin ana sayfasında bulunan KONAKLAMA SEÇENEKLERİMİZ bölümünden, istediğiniz seçeneğin üzerine gelerek "Daha Fazla" butonuna tıklayıp, evlerin detay fotoğraflarına ve evlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 • KONAKLAMALARDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR NELERDİR?

Misafirlerimizin konaklamaları sırasında uyması gereken kurallara BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

 

 • REZERVASYON İPTALİ ya da TARİH DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN NE YAPMALIYIM?

Hizmet başlangıç tarihine 15 (onbeş) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 15-3 (onbeşinci gün ile üçüncü gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteriye, ödediği bedelin %50’si iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 3 (üç) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

Müşteri, rezervasyonunda tarih değişikliği yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 7 (yedi) gün öncesine kadar tarafımıza bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

Taleplerinizi (haftaiçi 08:30-17:00 saatleri arasında) 0539 853 32 10 numaralı telefondan bize iletebilirsiniz. Mesai  saatleri içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

 • MİLLİ PARK İÇERİSİNDE YEME, İÇME İHTİYACIMI NASIL KARŞILAYABİLİRİM?

Milli Park sınırları içerisinde hizmet vermekte olan KIZILDAĞ RESTORANI ziyaret edebilir ve zengin menüsünden faydanabilirsiniz.

 

 • EVLERİN İÇERİSİNDEKİ MUTFAKLAR KULLANIMA AÇIK MI?

Evet, mutfakları kullanabilirsiniz. Tabak, kaşık çatal vs. mutfak eşyalarımız mevcuttur. Ayrıca mutfak içerisinde su ısıtıcısı, mini buzdolabı ve mikro dalga fırınımız vardır ancak tüp, tava ve tencere gibi malzemeleri kendiniz temin etmelisiniz.

 

 • MİLLİ PARK İÇERİSİNDE NEREDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM?

Milli Park içerisinde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir yer bulunmamaktadır (market,bakkal vs.). Bu sebeple yolculuğunuz esnasında merkezi yerlerden alışverişinizi yapmanızı öneririz.

 

 • BUNGALOV EVLERDE BULUNAN ŞÖMİNELER KULLANILABİLİR Mİ?

Bungalov evlerimiz de bulunan şömineler kullanıma açıktır. Milli park içerisinde ki personellerimizden ücreti karşılığında odun alabilir ve şöminenizi kullanabilirsiniz.

Not: Ev içinde bulunan şöminelerin mangal vs. gibi yiyecek madde pişirme amacıyla kullanılması yasaktır.

 

 • KIZILDAĞ MİLLİ PARKINA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Milli park, kuzeyinden geçen Isparta-Konya karayolu ile ülke ulaşım ağına bağlanmaktadır. Mevcut ana giriş kapısı Şarkikaraağaç ilçesi şehir merkezine 2 km. uzaklıktadır. Konya-Isparta karayolu Milli Parkın kuzeyinden geçer. Isparta hava alanının Şarkikaraağaç’a uzaklığı yaklaşık 145 kilometredir.

kizildag-milli-park-ulasim

 

 • YİNE DE SORMAK İSTEDİKLERİM VAR, NE YAPABİLİRİM?

Resmi tatil günleri hariç; Haftaiçi 08:30-17:00 saatleri arasında 0539 853 32 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Kızıldağ Milli Parkı İktisadi İşletmesi