Kızıldağ Milli Parkı - Şarkikaraağaç / ISPARTA | Koşullar

KOŞULLAR

 

 

  • KONAKLAMA ŞARTLARI NELERDİR?
  1. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.
  2. Bungalov evlerde maksimum 7 kişi, konteyner evde ise maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir. (1 kişi olarak yapılacak konaklamalarda minimum 2 kişilik ücret alınmaktadır.)
  3. 0-8 yaş arası çocukların konaklamaları ücretsizdir.
  4. Ev tesliminden önce konaklayacak misafirlerimizin kimlik ibraz etmesi ve kayıtlarını milli parkımızda bulunan personellerimize yaptırması gerekmektedir.
  5. Bungalov ev konaklamalarında kahvaltı yoktur.
  6. Konaklamalarda uyulacak kuralları misafirlerimiz peşinen kabul etmiş sayılır. Kurallara uyulmaması durumunda müşteri evden çıkartılır ve yatırmış olduğu ücret iade edilmez. Kurallarımıza göz atmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Değişiklik, iptal ve iade taleplerinde;

Hizmet başlangıç tarihine 15 (onbeş) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 15-7 (onbeşinci gün ile yedinci gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteriye, ödediği bedelin %50’si iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 3 (üç) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

Müşteri, rezervasyonunda tarih değişikliği yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 7 (yedi) gün öncesine kadar tarafımıza bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

Rezervasyon değişiklik talebi ancak pandemi, sokağa çıkma yasağı, savaş gibi bir durum yaşandığında geçerlidir. Bu gibi durumlarda kurumumuza gelen genelgeler dahilinde hareket edilecektir. Bu gibi durumların haricinde yapılan değişiklik talepleri kabul edilmez. 

 

 

 

 

Kızıldağ Milli Parkı

 

Kızıldağ Milli Parkı, Akdeniz Bölgesi’nde, Isparta ilinin, Şarkikaraağaç ilçesi sınırları içindedir. İlçe merkezine uzaklığı 6 km mesafededir.

1993 yılında milli park ilan edilen Kızıldağ'da bulunan mavi sedir ağacı ormanlarının bol oksijen üretimi nedeniyle milli parkın temiz havası, oksijen açısından zengin olup, akciğer, astım ve solunum problemi olan insanlar için şifa kaynağıdır. Ayrıca mavi sedirleri ile tanınan milli parkta; ardıç, karaçam, köknar, meşe, kavak, söğüt ve ıhlamur topluluklarına da rastlanmaktadır. Milli parka daha çok rekreasyon ve sağlık amaçlı ziyaretçi gelmektedir.

Kızıldağ Milli Parkı, güneyinde Türkiye'nin 2. büyük gölü olan Beyşehir Gölünü kucaklamaktadır. Gölden esen güney rüzgarları Bebik Vadisi ile Yertutan Mevkii’nden geçerek milli parka ulaşmaktadır. Bu nedenle bol oksijenli temiz havası parkın cazibesini artırmıştır.

Kızıldağ Milli Parkı sınırları içerisinde kiralanabilir bungalov evlerimiz, konteyner evimiz, kamp yapabileceğiniz çok sayıda çadır yerlerimiz ve piknik alanlarımız mevcuttur. 3 - 6 - 9 km'lik yürüyüş yollarımızın da bulunduğu milli parkımıza siz doğa severleri bekliyoruz.